COURSING PRÁCHEŇSKÝ POHÁR

12.06.2012 22:19

18.05.2012…jsme se vydali s našimi „babicemi“ Ájou,Lolitkou a Didi směr Netolice na závody coursingu  Prácheňský pohár, který se konal  20.05.2012. Rezervovali jsme si chatku s mým manželem v autokempu  Podroužek  a pojali celou akci i jako výlet.  Kousek od Netolic  se nachází  krásný zámek Hluboká, který jsme navštívili a dopřáli jsme našim „babicím“ procházku v zámeckém parku. Sice to nebyl jediný zámecký park, který jsme navštívili,  ale byl nejkrásnější. Běžecká dráha se nacházela v těsné blízkosti malebného zámečku Kratochvíle,  kde jsme se také zašli podívat.  Běžecká dráha byla perfektně připravená i postavená, a konkurence běhajících krysaříků byla veliká. Ája se postavila jako první z našeho závodního týmu. Běžela perfektně. Jako další hájila „naše barvy“ Lolitka. Běh se ji taktéž povedl. Po druhém kole  bylo rozhodnuto.  Ája prokázala svou formu a zaběhla bez chybičky, krásně spolupracovala při  lovu střapečku se svou soupeřkou Evelínkou. Lolitka běžela  tzv. trojběh s ostřílenou závodnicí Otkou a fenkou krysaříka Ginger .Běžela  moc pěkně. Lolitka  je rychlá, bohužel ještě nedokáže spolupracovat při lovu střapečku s ostatními závodníky, což se při coursingu také hodnotí. Budeme to muset „dopilovat“.  Didi si zaběhala v tréninku a jde jí to moc dobře. Po sečtení bodů z obou běhů byly vyhlášeny výsledky. V kategorii pražský krysařík získala:

Lolitka – 8.místo

Ája Potěcha  - 2.místo, a 1.místo ve fenách  …..Ájule nám udělala obrovskou radost  J.

Domů  jsme se vraceli v dobré náladě po krásně stráveném víkendu .