COURSING HANÁCKÝ POHÁR

12.06.2012 22:10

07.04.2012…jsme vyrazili s našimi „babicemi“ Ájou,Lolitkou a Didi na závody coursingu nesoucí název Hanácký Pohár, jenž se konal v Radslavicích u Přerova. Počasí nám moc nepřálo. Bylo typické aprílové, chvíli svítilo sluníčko, místy pršelo a dokonce i sněžilo. Ája s Lolitkou se zúčastnily závodui za náš tým.
   Didi se zúčastnit nemohla, jelikož nemá splněnou coursingovou licenci,ale už na ní pracujeme J. Běžecká dráha byla dlouhá 700m a zajímavě postavená.

Krysaříci měli svou vlastní kategorii.  Z našeho týmu běžela Ája jako, běžela  pěkně,  nicméně se nezakousla do střapečku. Lolitka běžela jako druhá. I když se jí první běh povedl, při druhém  ztratila střapeček z dohledu. Závod však nevzdala a doběhla do konce a i střapeček zakousla.

Ája se umístila na 4. a Lolitka na 5. místě. Ještě musím dodat, že obě naše „babice“ běžely  v silném dešti, což dokazuje jejich zapálení pro tento sport.